NoteWork

İş uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 35.4 MB
  • Version 1.2.3
  • Dil Türkçe
  • Firma Ahmet Ruken Boyacı
İş hayatınızda tanıştığınız kişilere ait profiller oluşturabileceğiniz NoteWork uygulamasında sistematik notlar da alabilirsiniz.

Kritik bilgilerinizi anında kaydedebileceğiniz NoteWork uygulaması çevre yönetiminizde veya iş hayatınızda en iyi asistanınız olarak sizlere sunuluyor. Oldukça önemli bir işleve sahip olan bu uygulama ile tanıştığınız kişileri anında uygulama içerisinde kaydedebileceğiniz gibi gerek duyduğunuz anlarda da kaydettiğiniz tüm bilgileri hatırlayabilirsiniz.

Oluşturduğunuz ipuçları ve profiller sayesinde kişileri nerede ve ne zaman tanıdığınızı, sizi kimin tanıştırdığını veya hangi iş için tanıştığınızı öğrenebilirsiniz. Ayrıca kişi hakkında ilk izlenimlerinizi kaydedebileceğiniz bu uygulamada tanıştığınız kişilerin öne çıkan özelliklerini de belirtebilirsiniz.

Profesyoneller için tasarlanan NoteWork uygulaması hızlı ve kolay kullanımı sayesinde rahatça işlemlerinizi gerçekleştirmenizi sağlar.

 NoteWork uygulamasında kişi profillerini anında oluşturabilir, network bilgilerini de ekleyebilirsiniz. Dilerseniz rehber kişilerini veya Gmail bağlantılarını da tek bir yerde birleştirebilirsiniz. Kaydettiğiniz kişilerle ilgili sistematik notlar alabileceğiniz NoteWork uygulamasında etkili sınıflandırmalar da yapabilirsiniz. Kelime odaklı arama motoru sayesinde de aramalarınızı kısa bir süre içerisinde gerçekleştirebilir, kaydettiğiniz kişiyle ilgili tüm notlara erişebilirsiniz.

Sizde kişisel notlarınızı oluşturabileceğiniz NoteWork uygulamasını mobil cihazlarınıza yükleyerek yeni tanıştığınız kişiler hakkında anında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

 

NoteWork indir
DİĞER SÜRÜMLER